Львов

Чорна п’ятниця доторкнулася не лише до масмаркетів, але й до ресторанної сфери. Тому на ці вихідні заплануйте відвідати кілька закладів, які порадить Tomato.ua. У цій підбірці Odeon Night Club, Чотири Чебуреки. Prosecco Bar, Park. Art of Rest, L’amour de trois. Млинці, вино, кіно.

П’ятниця, 29 листопада

У п’ятницю відбудеться феєричне відкриття першого Просекко Пабу у Львові. Подія буде проходити в Odeon Night Club о 21:00. Це абсолютно нова локація для яскравих тусовок. Тут буде багато устриць, легендарних коктейлів і програма Biokukly Show. Не забудьте забронювати столик)

куди піти у Львові

29 листопада пройде Black cheburek friday у Чотири Чебуреки. Prosecco Bar. Заклад підтримує zero waste та ідею відповідального споживання. Тому на чорну п’ятницю жодних знижок, лише гастрономічне мистецтво. Чорні чебуреки за чесною ціною.

куди піти у Львові

Субота, 30 листопада

Park. Art of Rest вирішив провести осінь у компанії найбільшого романтика міста Anis Teyeb. Вхід вільний, початок о 20 годині.

куди піти у Львові

Неділя, 1 грудня

У L’amour de trois. Млинці, вино, кіно пройде майстер-клас від Дмитра Коломійця. Вже вдруге до Львова приїжджає Dmitriy Kolomiets й проведе дегустацію віскі The Singleton of Dufftown Malt Master’s Selection. Це чудовий привід зібрати львівське ком’юніті барменів за одним столом. Також Дмитро дасть майстер-клас на тему «Конкурси на професійному шляху бартендера». Початок о 12:00. Зустрінемось!

куди піти у Львові

І ще…

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб дізнаватись всі подробиці про наші розіграші, світ їжі та ресторани вчасно.

https://tomato.ua/blog/restaurants-with-childrens-menu-in-lviv/
Поделиться:
Показать все

Читать статьи о Куда пойти в выходные во Львове

Показать Все Показать все

Читать статьи о Куда пойти во Львове

Показать Все Показать все

Читать статьи о Львов

Показать Все