Головна / Каталог закладів у місті Київ / Антікафе/коворкінг OPEN ROOM (Опен Рум)

Антікафе/коворкінг OPEN ROOM (Опен Рум)

OPEN ROOM
5
Київ, вул. Миколи Голего 7в
5
Все фотографии
Антікафе/коворкінг OPEN ROOM (Опен Рум)
Київ, вул. Миколи Голего 7в
Київ, вул. Миколи Голего 7в
+38 063 363 8463
Шулявська
Кухня:  Європейська
Середній чек: 
$$$$
Опис
На вулиці Миколи Голего в центрі Києва розмістився креативний простір, який має назву «Open Room». Тут гостям представлено кілька залів, які оформлені в сучасному стилі з елементами лофт - пісочні й сірі відтінки, лаконічні меблі, м'які дивани й крісла-мішки, барна стойка. У «Open Room» часто влаштовують тематичні вечірки та зустрічі з друзями, святкування днів народження та ювілеїв, різні креативні заходи, творчі майстер-класи, тренінги та стартапи. Усім відвідувачам «Open Room» відкритий до...

На вулиці Миколи Голего в центрі Києва розмістився креативний простір, який має назву «Open Room».

Тут гостям представлено кілька залів, які оформлені в сучасному стилі з елементами лофт - пісочні й сірі відтінки, лаконічні меблі, м'які дивани й крісла-мішки, барна стойка.

У «Open Room» часто влаштовують тематичні вечірки та зустрічі з друзями, святкування днів народження та ювілеїв, різні креативні заходи, творчі майстер-класи, тренінги та стартапи.

Усім відвідувачам «Open Room» відкритий доступ до інтернету. У розпорядженні гостей є безліч настільних і консольних ігор.

За допомогою проектора гості можуть організувати ділові зустрічі й семінари, а також відпочити за переглядом кінострічок, спортивних трансляцій і футбольних матчів. У «OpenRoom» можна замовити кальяни, а також найняти бармена для вечірок і свят.

Сайт:
Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!