Ресторан SHEF (Шеф)

SHEF
5
Київ, вул. Самійла Кішки, 6 (Маршала Конєва 6)
5
COVID19 - SAFE Ресторан приймає заходи безпеки  
Все фотографии
Ресторан SHEF (Шеф)
Київ, вул. Самійла Кішки, 6 (Маршала Конєва 6)
Київ, вул. Самійла Кішки, 6 (Маршала Конєва 6)
+38 066 300 0177
Іподром
Середній чек: 
$$$$
COVID19 - SAFE Ресторан приймає заходи безпеки  
Опис
«SHEF» - це ресторан української, європейської та авторської кухонь, який розмістився в Києві, недалеко від станції метро «Іподром» на вулиці Маршала Конєва. Дизайнерський інтер'єр закладу поєднує в собі сучасний індустріальний стиль і традиційні східні мотиви - кавові, помаранчеві, бірюзові відтінки, бетон і настінні розписи, м'які крісла та дивани уздовж стін, м'яке світло та жива зелень. Родзинкою ресторану вважається відкрита кухня, завдяки чому гості можуть спостерігати процеси приготуван...

«SHEF» - це ресторан української, європейської та авторської кухонь, який розмістився в Києві, недалеко від станції метро «Іподром» на вулиці Маршала Конєва.

Дизайнерський інтер'єр закладу поєднує в собі сучасний індустріальний стиль і традиційні східні мотиви - кавові, помаранчеві, бірюзові відтінки, бетон і настінні розписи, м'які крісла та дивани уздовж стін, м'яке світло та жива зелень.

Родзинкою ресторану вважається відкрита кухня, завдяки чому гості можуть спостерігати процеси приготування замовлених страв.

У ранковий час у закладі подають сніданки у форматі шведської лінії. Також гості можуть замовити стартери, салати, перші страви, страви вок, основні страви, страви, приготовані в хоспері, гарніри, соуси, десерти.

У печі хоспер гостям приготують стейки зі свинини, стейк Томагавк, Рибай, філе міньйон, каре телятини.

Окрему увагу в ресторані приділено барній карті. Тут є шотландський, канадський, північно-американський, ірландський віскі, асортимент міцного алкоголю, класичні та авторські коктейлі.

У ресторані «SHEF» часто проходять танцювальні вечірки протягом всієї ночі, а також виступають популярні ді-джеї.

Сайт: www.shef.kiev.ua
Социальные сети:
Читать статьи о ресторане
Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!