Головна / Каталог закладів у місті Київ / Ресторан Шовковий шлях

Ресторан Шовковий шлях

Шовковий шлях
4
Київ, вул. Казимира Малевича 84
4
COVID19 - SAFE Ресторан приймає заходи безпеки  
Все фотографии
Ресторан Шовковий шлях
Київ, вул. Казимира Малевича 84
Київ, вул. Казимира Малевича 84
+38 067 522 3233
Палац Україна
Середній чек: 
$$$$
COVID19 - SAFE Ресторан приймає заходи безпеки  
Опис
«Шовковий Шлях» - це ресторан традиційної китайської кухні, який розмістився на вулиці Казимира Малевича в центрі Києва. Мета закладу - донести культуру Китаю і показати всю її багатогранність, як було тисячі років тому. У ресторані є три просторі зали й чотири окремі VIP-кімнати. У кожній з них почесне місце займає круглий стіл, який допомагає максимально зануритися в атмосферу китайських кулінарних традицій. Автентичність створюють дерев'яні деталі інтер'єру ручної роботи китайських майстрі...

«Шовковий Шлях» - це ресторан традиційної китайської кухні, який розмістився на вулиці Казимира Малевича в центрі Києва.

Мета закладу - донести культуру Китаю і показати всю її багатогранність, як було тисячі років тому.

У ресторані є три просторі зали й чотири окремі VIP-кімнати. У кожній з них почесне місце займає круглий стіл, який допомагає максимально зануритися в атмосферу китайських кулінарних традицій.

Автентичність створюють дерев'яні деталі інтер'єру ручної роботи китайських майстрів. Вони привезені з Китаю і показують важливі культурні знаки. Як, наприклад, дракони - це символ доброго початку.

У залах переважають теплі пісочні, золоті та яскраві червоні відтінки, елементи декору з різьбленого дерева, оригінальні люстри-ліхтарі.

Гордістю «Silk Road» вважається традиційна китайська кухня від шеф-кухаря провінції Сичуань пана Жана Бінга.

У меню представлені різні холодні закуски, салати, овочеві страви, супи, страви з риби й морепродуктів, страви зі свинини, яловичини, баранини, птиці, борошняні страви та десерти.

Сайт:
Читать статьи о ресторане
Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!