Харьков

Відомий український шеф Вова Ташаєв знайшов ще один спосіб допомагати, поки в країні війна. Шеф-кухар оголосив старт онлайн консалтінгу. 25% з кожної консультації шеф передаватиме фонду Таблеточки. Tomato.ua розповість детальніше про благодійну ініціативу.

Вова Ташаєв – головний шеф-кухар компанії First Line Group (київські заклади Жизнь Замечательных Людей, Любимый Дядя, Італійська Редакція, Eastman), автор кулінарної книги Vovcook. Його заклади підтримують військових, українців і готують для них їжу.

Кожного дня Вова запитує себе:

Що ж ще я можу зробити, поки що в Україні війна?

Запитую себе щодня.

Шеф розповідає:

Нам вдається платити зарплати та тішити гостей. Навіть вдається годувати близько 1500 порцій щодня для ЗСУ та постраждалих. Це в Києві.

У Харкові справи гірші. Проєкти постраждали від бомбардування російських окупантів. Команда думає, як відновлювати і дуже хоче відкрити хоча б один із закладів.

І тут у Вови виникла чудова ідея:

Поки я і моя сім’я далеко від улюблених людей і роботи – прийшла ось така думка.

Я можу робити консалтинг онлайн ??

Зазвичай вартість консультацій від шефа –100 $ за годину.

Але наразі він хоче зробити це інакше.

Ціна буде 75 $ за годину, з яких 25 $ разом передадуть у фонд Таблеточки, який допомагає діткам, хворим на рак. У сьогоднішніх реаліях діти ще більше потребують допомоги. війна поставила під загрозу крихкі життя онкохворих дітей.

З початку війни фонд Таблеточки займається також медичною евакуацією діток з України у провідні клініки світу, гуманітарною допомогою і матеріальною та психологічною підтримкою родин онкохворих дітей в Україні та за кордоном.

Як Вова Ташаєв може допомогти вам онлайн

1. Побудова меню.
  2. Спробувати знайти шеф кухаря.
  3. Планування кухні будь-якого типу та розміру (ціна проєктна)
  4. Аудит меню та логістики Кухні.
  5. Аудит штатного розкладу Кухні.
  6. Майстер-клас онлайн (ціна проєктна)
  7. Побудова винної карти з акцентом на натуральні вина.
  8. Просто будь-які теми, в яких, як вам здається, Вова можу бути корисним.
  9. Переклад меню з російської/української та й узагалі майже будь-якої мови англійською.

Буду супер вдячний за шери в сторіз ???❤️

Допоможіть хворим діткам разом із шефом!

400-800 хлібин кожного дня: пекарня Good bread безкоштовно випікає хліб для всіх, хто потребує

Читати статті про Харьков