Головна / Каталог закладів у місті Київ / Ресторан Хачапурі та Вино

Ресторан Хачапурі та Вино

Хачапурі та Вино
5
Київ, пр. Володимира Маяковського 43/2
5
Все фотографии
Ресторан Хачапурі та Вино
Київ, пр. Володимира Маяковського 43/2
Київ, пр. Володимира Маяковського 43/2
+38 050 435 6500
Кухня:  Грузинська
Середній чек: 
$$$$
Опис
Кафе мережі закладів «Хачапурі та Вино» зустрічає своїх гостей на території торгового центру «Фестивальний», який розмістився на проспекті Володимира Маяковського у Деснянському районі Києва. Оригінальний затишний інтер'єр поєднує в собі сучасний стиль і етнічні елементи декору. Стіни закладу прикрашають ніші, наповнені дровами, і картини, написані маслом. Також для декору використаний мідний посуд з гравіюванням грузинською мовою, глиняний посуд, текстиль з традиційним принтом. Спеціально для...

Кафе мережі закладів «Хачапурі та Вино» зустрічає своїх гостей на території торгового центру «Фестивальний», який розмістився на проспекті Володимира Маяковського у Деснянському районі Києва.

Оригінальний затишний інтер'єр поєднує в собі сучасний стиль і етнічні елементи декору. Стіни закладу прикрашають ніші, наповнені дровами, і картини, написані маслом. Також для декору використаний мідний посуд з гравіюванням грузинською мовою, глиняний посуд, текстиль з традиційним принтом.

Спеціально для маленьких гостей в ресторані обладнана дитяча кімната.

Меню закладу містить асортимент традиційних страв грузинської кухні. Головною стравою ресторану є хачапурі, яке в меню представлено в кількох варіаціях. Крім того, акцент зроблено на м'ясних стравах, приготованих на мангалі, хінкалі, салатах і перших стравах. Хачапурі в ресторані готують по-імеретинськи, по-мегрельськи, а також є в меню кубдарі, хачапурі по-аджарськи, по-осетинськи, по-гурійськи, лобіані, із зеленню, пеновані й фірмовий закритий хачапурі з куркою, грибамі й сиром. Хінкалі готують власноруч, а для начинки гості можуть замовити телятину, баранину, з сиром, грибами й картоплею.

Крім того, з-поміж фірмових страв меню відзначають:

 • харчо,
 • рулетики зі смажених баклажанів,
 • саціві з курки,
 • курчати табака,
 • оджахурі,
 • чашушулі,
 • запечену картоплю зі свининою «Метехі»,
 • лобіо з квасолі з ароматними травами,
 • чкмерулі,
 • баранину з чорносливом,
 • долму,
 • форель під горіховим соусом.

У ресторані є справжній мангал, на якому готують люля-кебаб, шашлик і хачапурі.

Для любителів солодкого розроблено десертне меню, де фірмовими вважаються пахлава, чурчхела, пеновані з сиром і курагою. Карта напоїв містить фірмові домашні лимонади, ексклюзивні грузинські сорти чаю, кавові коктейлі та фреші. З алкогольних напоїв виділяють домашні грузинські настойки: з курагою, вишнею, грушею, аличею, малиною. Крім того, гості можуть замовити грузинські бренді й чачу. Домашнє грузинське вино подають у квеврі – спеціальному глиняному глечику.

Сайт:
Читать статьи о ресторане
12.09.22
1455
Топ-5 , Киев , Куда пойти в Киеве , Топ-5
Легкі та поживні салати: огляд новинок від закладів Києва
27.08.21
1678
Куда пойти , Топ-5 Киев , Киев , Куда пойти в Киеве
Бізнес-ланчі з доставкою в Києві: де замовити?
Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!