Харьков

З початку війни сім’я ресторанів First Line Group (Улюблений дядя, Eastman, ЖЗЛ, Наша Дача) вирішила робити те, що вміє найкраще – готувати їжу. Tomato.ua розповість детальніше про допомогу під час війни від закладів.

Зараз ресторани готують кожного дня 2000 порцій гарячих страв у Києві та більше 1500 у Харкові. Їжу передають для захисників України, дитячих лікарень і всіх, хто потребує підтримки у цей складний час.

Ми допомагаємо з рук в руки та працюємо з виключно перевіреними джерелами.

Команда готова збільшувати потужності та готувати ще більше, проте для цього потрібні додаткові ресурси.

First Line Group звертається до всіх небайдужих жителів України та інших країн світу:

Ми потребуємо вашої підтримки. Якщо у вас є можливість та бажання допомогти матеріально — долучайтеся!

Кошти можна перерахувати на карту (в Україні) або на один із рахунків (український або міжнародний) у гривні або євро. Деталі у дописі в Instagram.

Разом — ми сила ??

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу вчасно!

Самогонка Траторія у Львові відновила роботу: безкоштовна страва дня та напої для захисників

Читати статті про Харьков