Переглядів: 836 Час на прочитання: 2 хв
Одесса

День Святого Миколая — це початок усіх новорічних свят. Якщо ві ще вирішили, де відсвяткувати чергову подію, Tomato.ua підготував список закладів, де буде цікаво і неймовірно смачно. Куди піти в Одесі у цей святковий вікенд? У цій підбірці Dizyngoff, Corvin, Redling, Chalice.

Куди піти в Одесі 17 – 19 грудня

П’ятниця, 17 грудня

Почніть вихідні у п’ятницю у ресторані Dizyngoff. Тут о 18:00 влаштовують особливу вечерю з пошуком відгадки, чому у кожній страві заховали саме “О”. Гості зможуть скуштувати тільки сет O.dinner: тартар із рапанів; крокет із судака; карре ягня; сорбет з кольрабі; чизкейк із топінамбуру. Вартість участі: 700 грн.

Субота, 18 грудня

У суботу, напередодні першого свята, Дня Святого Миколая, Corvin влаштовує дегустацію віскі. Почнемо дегустацію з новинок від компанії Burn Stewart із серії Алхімія Чорної Пляшки: Black Bottle Double Cask; Black Bottle Island Smoke. Потім перейдемо до Deanston Kentucky Cask, Glenlivet Caribbean Reserve, Glenmorangie Tale of Winter. І перейдемо до димної групи. Першим буде нетиповий для цієї гуральні Old Pulteney Huddart. І два завершальні від відомої винокурні Айли дотримані в різних винних бочках: Laphroaig PX cask; Laphroaig Port Wood. Початок заходу о 19:00. Вартість участі: 1370 грн.

Неділя, 19 грудня

Беріть малечу та йдіть до ресторану Redling. Тут о 16:00 влаштовують захоплюючу новорічну анімацію День Святого Миколая. На маленьких гостей чекають елементи шоу на гіроборді, проекційна анімація світла, штучний сніг та багато іншого. А також ресторан підготував для дітей красивий, цікавий, а головне смачний майстер-клас з розпису пряників. Вартість участі: 600 грн.

Бар Chalice влаштовує винну дегустацію «Суд Парижу». У 1976 році в Парижі найкращі французькі вина в сліпу були виставлені проти каліфорнійських вин. І цього вечора гості зможуть скуштувати ці особливі червоні вина, вартість дегустаційного фонду яких сягає 100 000 грн. Шеф-кухар підготував до цієї події особливі дегустаційні сети закусок. Вартість участі: 8000 грн.

Ви вже вирішили, куди піти в Одесі на цих вихідних?

І ще..

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб дізнаватись усі подробиці про наші розіграші, світ їжі та ресторани вчасно.

Поділитися:

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Показати все

Читати статті про Куда пойти в выходные в Одессе

Показати все Показати все

Читати статті про Куда пойти в Одессе

Показати все Показати все

Читати статті про Одесса

Показати все