Головна / Ресторани італійської кухні в місті Києві

Ресторани італійської кухні в місті Києві

Perets
Рукола
пн-чт 11:00-23:00, пт-сб 11:00-02:00, вс 11:00-23:00
Київ, вул. Гната Юри 13
Середній чек: $$$$

Страви італійської кухні популярні в усьому світі. Саме в Італії кулінарію звели в ранг мистецтва, де всі продукти та інгредієнти ретельно підібрані, а рецепти передають із покоління в покоління. Завдяки підвищеній увазі кухарів до кожної деталі й компоненту, страви італійської кухні стали найбільш затребувані в багатьох країнах світу. Італійські страви поєднують в собі простоту і гармонію, і одночасно є вишуканими й ситними.

Основні особливості італійської кухні й традиційні страви

Кожен погодиться, що італійська кухня найбільш відома і популярна у всьому світі. Головною особливість страв, які готують в сонячній країні, є використання натуральних і свіжих продуктів високої якості. Серед найбільш часто використовуваних інгредієнтів для приготування традиційних італійських страв застосовуються овочі й оливкова олія, спеції та приправи, морепродукти, риба, нежирне м'ясо і трави, сири й борошно з твердих сортів пшениці, мигдаль, цитрусові та гриби.

Також особливістю італійської кухні вважаються кліматичні умови, під впливом яких формувалися старовинні рецепти фірмових страв, де до складу входять продукти, які ростуть в різних регіонах Італії. Серед найбільш популярних у світі італійських страв виділяють неаполітанську піцу, яку готують з твердих сортів борошна і випікають у дров'яних печах, пасту, різото, лазанью, равіолі, поленту з кукурудзяного борошна і чіабату, десерт тирамісу і пана кота.

Також у ресторанах італійської кухні обов'язково гості зможуть спробувати вишукані вина Італії, виноград для приготування яких вирощують в різних регіонах країни, що обумовлює яскраву смакову гаму і різні ароматні відтінки напою.

Насолоджуйтесь італійською кухнею разом з Томато

Полюбляєте неспішно пити еспресо вранці? Хочете підібрати затишну траторію для ситного обіду недалеко від місця роботи? Потрібно підібрати піцерію для сімейних посиденьок? Або вам необхідно вибрати ресторан італійської кухні для романтичної вечері? Tomato.ua завжди допоможе зорієнтуватися серед безлічі закладів у Києві, де подають традиційні та авторські страви італійської кухні.

Відвідувачі сайту можуть ознайомитися з детальною інформацією стосовно ресторанів, кафе і піцерій у конкретному районі Києва, де подають тонку піцу, пасту ручної роботи, тортеліні й різото. Крім того, завдяки Томато, кожен зможе:

• Підібрати зручний згідно з вашою локацією ресторан італійської кухні
  • Прочитати відгуки відвідувачів
  • Ви можете подивитись більше про оригінальні страви закладу
  • Підібрати ресторан для бенкету, кафе з дитячим меню, бар з настільними іграми, або піцерію з караоке.

О команде Tomato

Ми - це невелика команда ентузіастів з України. Ми поставили перед собою місію: зробити так, щоб де б в Україні ви не знаходилися, ви завжди могли смачно поїсти.

Як ми це робимо? Для початку, ми зібрали приголомшливу команду професіоналів - фахівців з дизайну, програмування, маркетингу, копірайтерів, а за сумісництвом - любителів гарної їжі. З їх допомогою ми створили Томато.

Томато допомагає своїм користувачам знайти цікаві місця неподалік. Наша команда регулярно зв'язується з ресторанами - таким чином ми забезпечуємо актуальність інформації. Друга частина нашої команди - це самі користувачі, які діляться своїми враженнями і допомагають один одному у виборі кращих місць.

Ми працюємо і з ресторанами. Для них ми надаємо зручні інструменти для редагування інформації про себе - в результаті відвідувачі отримають максимум інформації, а ресторан зможе зосередитися на тому, чим він любить займатися більше всього - смачній їжі.

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!