Чернигов

Олександр Мусатов поділився на своїй сторінці у Facebook постом подяки з подарунком. Аби зробити щось у цей складний час для підтримки ресторанної галузі, Олександр вирішив подарувати свою книгу «Органiзаційна структура ресторану». Tomato.ua розповість детальніше.

Підтримка HoReCa від Олександра Мусатов

Олександр Мусатов – один із найбільш затребуваних експертів у галузі ресторанного консалтингу, автор книжок, співвласник та керуючий партнер компанії Restteam, співвласник ресторану «True Burger Bar» і Hendrick’s bar.

Декілька днів тому Олександр Мусатов із колегами провели конференцiю для рестораторiв Чернівців. Зiбрали 75 людей і 19100 грн.

Гроші підуть на закупівлю необхідного для мам і дітей переселенців, якими опікується проект МІСТО ДОБРА Центр доброти для мами і дитини.

Пiд час свого виступу Олександр Мусатов презентував свою книгу «Органiзаційна структура ресторану» українською.

Експерт виявив бажання абсолютно безкоштовно поділитися з вами своєю книгою:

Я хочу поділитись цією книгою з вами!

Безкоштовно!

Це те, що я можу зробити в цей складний час для підтримки нашої галузі.

Щоб отримати цю книгу, просто заповніть форму, і ви одразу отримаєте посилання для завантаження книги.

Хочу додати,  що це моя перша книга українською мовою. Далі буде більше! Наступна книга для перекладу (як я це бачу) – посібник менеджера ресторану. Багато хто з вас запитував мене про український  варіант цієї книги. Так що чекаємо.

I так. Вартість української версії буде нижчою, ніж та, що була раніше.

Все буде Україна!??

Заклади, які відновили роботу у Львові

Читати статті про Винница

Читати статті про Днепр