Чернигов

Сьогодні важливо забезпечувати Армію безперервно та оперативно. Саме тому KOLO шукає 1000 добровольців, які готові перераховувати 200 гривень кожного дня на допомогу країні. Tomato.ua розповість детальніше про KOLOна – підписку на підтримку ЗСУ від KOLO.

KOLO – українська компанія, створена експертами з IT індустрії. Наразі основний напрямок компанії – швидко організовувати допомогу ЗСУ, доставляти необхідне обладнання українським воїнами у пекельних точках.

Компанія відкрила фонд оперативної допомоги ЗСУ. Небайдужі активно донатять, що наближає перемогу. З початку заснування фонду вдалося зібрати вже 67 000 000 гривень.

Окрім того, що ця сума — то величезна поміч нашим воїнам, вона — ще й ознака величезного серця нашої нації.

Кожен з вас — вже герой, і пліч-о-пліч ми рухаємося до перемоги!

Ви теж можете долучитися – переказати можна будь-яку суму.

Щодня у KOLO ми перетворюємо ваші донати на круте обладнання для наших бійців: дрони, броніки, камери та навіть безпілотники. Все це робить нашу армію боєздатнішою, а перемогу ближчою.

Наразі збирають на бойову пташку PUNISHER, яка дуже скоро летітиме визволяти окуповані території. До речі, це БПЛА з іменним снарядом, який дістанеться людині, яка задонатить 50000 грн і більше.

Нещодавно розпочалася друга фаза війни. Регулярна підтримка стає важливою як ніколи. Кожного дня наша армія відбиває атаки і кожного дня потребує допомоги. KOLO запустили підписку на підтримку ЗСУ ?

Ми втомилися постійно відкривати Телеграм і чекати на добрі новини. Давайте їх створювати.

Компанія формує KOLOna з 1000 людей, які допомагатимуть нашим військовим на регулярній основі: 200 грн – кожного дня, 6000 грн – на місяць.

Заробляй. Допомагай. Перемагай.

Чому лише 1000?

Ми впевнені, що левова частка з вас готова віддати останнє на ЗСУ. Але для нас важливо, щоб економіка країни працювала, а ти й твої рідні мали фінансову подушку і залишалися в безпеці. Тож у цьому проєкті ми шукаємо підписників, які мають змогу підтримувати ЗСУ регулярно.

Чому KOLO?

Ефективність

Для команди KOLO ефективність – це не просто слова, а процеси, метрики та дані.

Ми фокусуємось на гарячих точках. Кожна перерахована гривня максимально ефективна саме там.

100% на Армію

Зараз у KOLO працює майже 100 людей. Більшість із них з IT-індустрії та мають стабільний прибуток. Фонд працює за політикою «нон профіт» — 100% коштів спрямовуються на придбання техніки та амуніції для ЗСУ. Кожен із працікників робить свою справу абсолютно безкоштовно на добровільних засадах уже 2 місяці.

Ми разом

Засновники фонду уже приєдналися до «Полку забезпечення». Кожен із них перераховує 6000 гривень один раз на місяць у KOLO.

Прозорість

Команда публікує звіти на сайті та у соцмережах. Усі, хто долучилися, отримають доступ до закритої групи в Телеграм, де KOLO кожного дня ділиться новинами та результатами допомоги.

Долучайтеся до перемоги!

Стати Патроном Армії та учасником KOLOни та оформити підписку на допомогу воїнів можна за посиланням.

І допоки в нас такі небайдужі люди — Україна залишатиметься непереможною ??

Gastrofamily: набираємо спецзагін хранителів «кухонних військ»

Читати статті про Винница

Читати статті про Днепр