Чернигов

6 травня відбудеться другий благодійний кулінарний майстер-клас Happyfood. Його проведуть для всіх, хто маж бажання й час і знаходиться у більш-менш безпеці. Ви зможете трошки відволіктися та приготувати дещо смачненьке. А також допомогти українцям, які постраждали під час війни. Tomato.ua розповість детальніше про благодійний захід.

Онлайн майстер-клас Happyfood буде корисним не лише для фізичного, але й для емоційного стану.

My Happyfood – гастрономічні нотатки Едуарда Насирова, дизайнера одягу та кулінарного блогу. Він пише про цікаву, швидку та душевну вегетаріанську їжу для кожного та на всі випадки життя.

На кулінарному майстер-класі в режимі онлайн приготуємо vegan köfte sandwich. А саме:

• хумус;
  • грибні кефте;
  • лаваш;
  • мариновану цибулю.

Список необхідних продуктів та інвентарю нададуть для тих, хто хоче готувати під час кулінарного майстер-класу.

Посилання на подію опублікують за годину до початку заходу на сторінці My happyfood у Facebook.

Головна мета благодійного майстер-класу– зібрати кошти для українців, які постраждали під час війни.

Для того, щоб взяти участь у МК, достатньо зробити будь-який донат у Благодійний фонд «КОЛО», що активно допомагає українцям, які постраждали під час війни.

Наразі фонд КОЛО займається наступними проєктами:

• евакуація людей;
  • термінові потреби шпиталей;
  • перевезення гуманітарної допомоги;
  • уживані авто рятують життя.

Посилання для підтримки фонду КОЛО – https://www.kolo-fund.org

Долучитися можна з будь-якого куточку світу. Головне – мати інтернет.

Благодійний онлайн-майстер Happyfood відбудеться в п’ятницю, 6 травня о 12:00. Захід пройде у Google Meet.

Цього разу МК триватиме приблизно 1-1.5 години. Кількість учасників лімітована, щоб було комфортно працювати.

За будь-який донат у КОЛО ви також можете отримати 10 тематичних добірок рецептів загальною вартістю біля 100$.

Це рецепти грецької, тайської, індійської, сицілійської, турецької кухні, а також морозиво та різдвяне печиво. Усі добірки виконані у ПДФ форматі електронної книжки.

Едуард Насиров закликає долучитися до благодійної ініціативи #foodiesstandforukraine:

Дорогі друзі – кухарі, фуд блогери, кулінари – у цей складний для України та всього світу час я хочу запросити вас підтримати Україну та провести благодійний онлайн майстер клас!

Ви можете приєднатися до ініціативи #foodiesstandforukraine – підтримати українців та зробити свій внесок у боротьбу за свободу!

Все, що потрібно зробити — провести онлайн-майстер-клас (на будь-яку тему). Усі зібрані кошти підуть до благодійного фонду КОЛО, який я знаю особисто і який активно допомагає українцям постраждалим у війні.

Я допоможу з організаційними моментами/перекладом для учасників заходу.

Від вас потрібно – трохи часу та бажання поділитися своїм досвідом!

Кожен може допомогти чим може!

Сьогодні кожен крок важливий, тому всіх, кого я знаю, прошу приєднуйтесь!

Все буде Україна ??

Фонд для допомоги та підписка на підтримку ЗСУ від KOLO: 200 грн щодня на перемогу

Читати статті про Анонсы

Читати статті про Винница