Головна / Ресторани східної кухні в місті Києві

Ресторани східної кухні в місті Києві

4.8
Шатер Султана
пн-вс 00:00-24:00
Київ,
Середній чек: $$$$

Схід здавна здавався загадковим і незбагненним для європейців. Кулінарні традиції народів Сходу завжди вважалися екзотичними. Сьогодні в Києві гостей і жителів міста зустрічає велика кількість ресторанів і кафе, де подають традиційні та авторські страви. Зорієнтуватися серед ресторанів східної кухні в столиці й обрати заклад, який зручний за своїм місцем розташування та особливостями меню вам допоможе Tomato.ua.

Відмінні риси східних страв

Східна кухня увібрала в себе кулінарні традиції, які формувалися не одне тисячоліття і передавалися з покоління в покоління. На розвиток східної кулінарії великий вплив надавали не тільки територіальність кожної окремої країни, а й релігійність. Так, правила Корану забороняють мусульманським народам їсти свинину і пити вино. Саме тому багато східних страв готують з баранини.

Основним компонентом традиційних страв східної кухні є рис, з якого готують відомий на весь світ плов. Дана страва вважається фірмовим частуванням в арабсько-мусульманській турецькій та кавказькій кухнях. Крім того, на Сході для приготування страв часто використовують бобові, різні овочі й козлятину.

Відмінною рисою всіх східних страв є рясне використання прянощів і спецій, які надають східним стравам неповторний аромат і унікальний насичений смак. Також східна кухня славиться великою кількістю м'ясних страв, які часто готують на відкритому вогні – шашлик, люля-кебаб, шаурма. У ролі перших страв найчастіше виступають м'ясні страви з наваристою підливою – хаш, шурпа. Славиться східна кулінарія дивовижними десертами й солодощами, серед яких найбільш відомі у всьому світі пахлава, рахат-лукум, халва, щербет.

Як обрати ресторан східної кухні в Києві?

За допомогою Томато кожен користувач зможе легко підібрати бістро для обіду, ресторан східної кухні для пишного свята або невелике кафе для ситної сімейної вечері. Заклади в столиці, де подають традиційні східні страви, відрізняються оригінальним і екзотичним інтер'єром, оригінальним оздобленням, а страви найчастіше готують на відкритому вогні перед очима відвідувачів. Томато дозволяє вибрати ресторан, кафе або бар за наступними критеріями:

• Локація на карті Києва
  • Особливості меню та фірмові страви
  • Наявність бенкетного залу, літньої тераси, альтанок, майданчику для танців, сцени
  • Додаткові послуги - кальян, караоке, доставляння їжі, жива музика.

О команде Tomato

Ми - це невелика команда ентузіастів з України. Ми поставили перед собою місію: зробити так, щоб де б в Україні ви не знаходилися, ви завжди могли смачно поїсти.

Як ми це робимо? Для початку, ми зібрали приголомшливу команду професіоналів - фахівців з дизайну, програмування, маркетингу, копірайтерів, а за сумісництвом - любителів гарної їжі. З їх допомогою ми створили Томато.

Томато допомагає своїм користувачам знайти цікаві місця неподалік. Наша команда регулярно зв'язується з ресторанами - таким чином ми забезпечуємо актуальність інформації. Друга частина нашої команди - це самі користувачі, які діляться своїми враженнями і допомагають один одному у виборі кращих місць.

Ми працюємо і з ресторанами. Для них ми надаємо зручні інструменти для редагування інформації про себе - в результаті відвідувачі отримають максимум інформації, а ресторан зможе зосередитися на тому, чим він любить займатися більше всього - смачній їжі.

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!