Переглядів: 2093 Час на прочитання: 3 хв
Чернигов

У час війни дуже важливо підтримувати наших захисників. Інформаційно, фінансово, словами. Один із способів підтримати та допомогти – зробити грошовий переказ у благодійний фонд допомоги військовим Повернись живим. Ви можете переказати будь-яку суму для допомоги захисникам України. Кожна гривня важлива – вона може врятувати життя. Tomato.ua розповість детальніше про фонд Повернись живим.

Благодійний фонд Повернись живим: захистимо Україну разом!

Організація Повернись живим заснована в 2014 році. За 8 років вона стала найбільшою організацією, що забезпечує Збройні Сили України.

Фонд «Повернись живим» нічим не відрізняється від звичайних українців. Ми, як і всі, люди, яким у 2014 році довелося змінити свій спосіб життя.

Війна у розпалі. Українська армія мужньо захищає країну від ворога, але потребує вашої допомоги. Потреби виникають щохвилини. Кожна гривня має значення.

✔Фонд уже отримав понад 20 мільйонів доларів із понад 50 країн.

✔Найбільший фонд допомоги армії Повернись живим надає підтримку близько 100 бойовим одиницям Збройних Сил України.

✔Фонд декларує принципи відкритої звітності ті приоритетності цільового розподілу.

З чим саме допомагає фонд?

Під час відкритого вторгнення росії до збереження життів наших захисників та захисниць додалася ще одна важлива місія – знищення ворога на нашій землі.

І для цього «Повернись живим» виокремив 7 пріоритетів допомоги. А саме – для закупівлі необхідного:

1. Тепловізійна та нічна оптика;
  2. Технічні засоби розвідки і обробки інформації (зокрема, квадрокоптери й біноклі);
  3. Засоби зв’язку;
  4. Транспорт;
  5. Командні пункти управління (оснащення у вигляді, наприклад, моніторів і ноутбуків);
  6. Снайперське спорядження (оптичні приціли і т.д.);
  7. Засоби індивідуального захисту – бронежилети, бронеплити і шоломи.

А з чим не допомагає?

Фонд не займається, зокрема, речовим забезпеченням. Деталі шукайте за посиланням.

Організація не використовує кошти на закупівлю зброї. Місія Повернись живим полягає виключно в постачанні технологій, тренінгів і амуніцій, щоб допомогти врятувати життя українців, а нашим воїнам – захищати Україну.

Підтримати військо можна тут?

Задонатити можна будь-яку суму, обравши зручний спосіб. Доступні перекази у межах України та світу.

Якщо ви – військовий, і вам потрібна допомога, сформуйте заявку за підписом командира. Для цього заповніть гугл-форму за посиланням.

Україні потрібна ваша допомога. Будь-яка сума, надіслана вами, допомагає зберегти Україну та українців.

Слава Україні!
Слава Героям! ??

Фонд для допомоги та підписка на підтримку ЗСУ від KOLO: 200 грн щодня на перемогу

Читати статті про Винница

Читати статті про Днепр